? Uzdot jautājumu

Par mums

Es vēlos saņemt 1500€
400
uz 12mēneši
m.
Procenti 3%
Komisija 3
Jāatdod
155.32
līdz 02.04.2014
Pieteikties kredītam nauda Jūsu kontā 15 minūšu laikā

Ātrā finanšu palīdzība kopš 2005. gada.

SIA "NORDIC FINANCE" strādā ar zīmoliem atrais.lv un iespejukredits.lv.

atrais.lv izsniedz ātrus īstermiņa aizdevumus bez ķīlas un galvotāja 70 - 700 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem.

iespejukredits.lv izsniedz patēriņa kredītus 500 - 5000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

SIA "NORDIC FINANCE" kredītos vidēji izsniedz vairāk kā 1.5 miljonu eiro gadā.

SIA "NORDIC FINANCE" darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, speciālās atļaujas (licences) Nr.: NK 2015-017. Ar aizdevuma līgumu saistītie strīdi izskatāmi piemērojot "Patērētāju tiesību aizsardzības likumu" Latvijas Republikas tiesā.

SIA "NORDIC FINANCE" ir "Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas" biedrs.

SIA "NORDIC FINANCE" reģistrēta valsts datu aizsardzības inspekcijas datu pārvaldē. Reģstrācijas kods - 001684.

Lai SIA "NORDIC FINANCE" varētu izvērtēt aizdevuma piešķiršanu, Jums jāsniedz personas dati maksātspējas izvērtēšanai, aizdevuma pārvaldīšanai un identitātes noteikšanai. SIA "NORDIC FINANCE" atteiksies piešķirt aizdevumu, ja nebūsiet norādījis visus pieprasītos personas datus.

SIA "NORDIC FINANCE" garantē, ka jūsu personas dati būs aizsargāti saskaņā Latvijas Republikas personas datu likumīgas aizsardzības likumu un saskaņā ar citiem tiesību aktiem un to prasībām. Viss SIA "NORDIC FINANCE" personāls un pārstāvji ir atbildīgi par jūsu personas datu aizsardzību un neizpaušanu.

SIA "NORDIC FINANCE" darbojas izmantojot atbilstošus organizatoriskus un tehniskus datu aizsardzības līdzekļus, lai pasargātu personu datus no netīšas, prettiesiskas datu iznīcināšanas, izpaušanas, izmainīšanas vai jebkuras citas prettiesiskas darbības.

Mājaslapā sniegtā informācija derīga līdz 2018. gada 31. decembrim.

Kāpēc ir vērts izvēlēties atrais.lv?

 • Ātra naudas izmaksa

  Mēs cienām mūsu klientus, tāpēc pieteikumus izskatām iespējami ātri un kredītu izmaksājam jau tajā pašā dienā. Jums nepieciešams laicīgi iesniegt visus nepieciešamos dokumentus un veikt apstiprinājumu no sava bankas konta.

 • Bezprocentu kredīts

  Kredītu ar atmaksas termiņu 3 dienas iespējams saņemt bez procentu maksas

 • Kredīts ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam

  Jums ir iespēja saņemt aizdevumu 300 - 700 EUR apmērā ar termiņu līdz pat 1 gadam, atmaksu sadalot vairākos maksājumos.

 • Mūsu klienti mums uzticas

  Klientu aptaujas rāda, ka 4 no 5 mūsu klientiem ir gatavi mūs ieteikt saviem draugiem, radiem un paziņām. Mēs augstu novērtējam šo uzticību un cenšamies saviem klientiem nodrošināt augstu apkalpošanas līmeni.

 • Skaidri kredīta noteikumi

  Mēs no Jums neslēpjam kredīta procentu likmes un sankcijas kredīta atmaksas kavējumu gadījumos. Katram klientam pirms pieteikšanās kredītam ir pieejama visa informācija, kas attiecas uz kredītu.

 • atrais.lv - atbildīgs kredītdevējs

  No 2005. gada mēs esam izsnieguši kredītus vairāk kā 15 miljonu eiro apmērā. Mēs esam Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri, kas uzliek mums noteiktu atbildību un garantē mūsu klientiem apkalpošanu saskaņā ar likumdošanu un Labas prakses standartu, kas atbalsta godīgu un drošu kreditēšanu.

 • Iespēja saņemt kredītu brīvdienās

  Mēs strādājam arī brīvdienās un piedāvājam saviem klientiem iespēju saņemt kredītu brīvdienās un svētku dienās.

 • Kredīts ar SMS

  Jums ir iespēja saņemt kredītu, nosūtot pieteikumu ar SMS neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. Nosūtiet SMS un nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā.

 • Atbalsts sportam

  SIA "NORDIC FINANCE" atbalsta dažādus sociāli nozīmīgus pasākumus